O FIRMIE

O nas

TMI jest firmą działającą na rynku od 2013 roku.  Zdobyte wieloletnie doświadczenie, znajomość rynku, wymagań i oczekiwań  klientów wykorzystujemy  świadcząc usługi najwyższej jakości. Nasze początki to drobne usługi dotyczące obróbki stali. Ciecie laserowe, gięcie, toczenie.

Kolejnym etapem było rozszerzenie działalności o pozyskiwanie klienta dla współpracujących z nami firm. Pozwoliło nam to w krótkim okresie na zdobycie zaufania i ugruntowanie pozycji solidnego partnera. Dziś dostarczamy nasze usługi do branży budowlanej,  spożywczej, do producentów wyposażenia sklepów, wymienników ciepła oraz producentów maszyn różnego typu. Podążając za wymaganiami klientów podejmujemy się realizacji wymagających pełnego zaangażowania.

Jeżeli szukasz partnera elastycznego, rzetelnego i dynamicznego, to trafiłeś pod właściwy adres.  Nie sposób wymienić wszystkich technologii do których mamy dostęp.  Szeroki przekrój materiałów, z którymi pracujemy od aluminium poprzez stale czarne, nierdzewkę, brąz, miedź i  tytan, pozwala nam na realizację ciekawych projektów.

Każde najdrobniejsze zlecenie lub zapytanie traktujemy priorytetowo. Oszczędzamy twój czas i pieniądze. W możliwie  najkrótszym czasie otrzymasz odpowiedź na swoje zapytanie.

Nasi Partnerzy